Πέμπτη, 26 Απριλίου 2012


Tema : <Seks me kunaten e vogel >..mos fyni shum rend :D

historia ime ka ndodhur 2 vjet me par kur isha i fejuar.nje dit maji me mer e fejuara ne tel qete shkoj te ajo vete ri dy dit tek ajo kur u bera gati te nisesha me thot kunata e vogel do vi the une me ty se do shkoj te dentisti per te mbushur ne dhemb mir i thash mbas 10minutash me tha gati jam eja te shkojm rugus kur po zbrisnim pome beshe shura shko i them perpara sate bej pak ujet ajo qeshi dhe mu afrua ke turp nga mua tha dhe ma kapi karin me dor nuk e paske keq karin me tha cka i thash ndersa ajo vazhdonte ta ferkonte karin me dor dhe filoj teme puthte me pas u ul dhe filloj ta merte ne goj karin dhe e thithte si e babezitur une nuk durova me gjeta nje vend me terfil dhe e shtri ja ngre fundin e shkurter ja heq tangat dhe ja fus karin ne pidh ojo filloj te renkonte papushim fute te gjith karin brenda me thoshte te lutem mbas nja 10 minutash e kthej permbys dhe ja fus karin ne byth dhe e qija fort ajo ulerinte derisa u bera gati per ty prishur dhe ja fus ne goj karin dhe ja derdh spermen ne goj vishemi dhe vazhdojme rugen per ne qytet kjo ishte historia ime me kunaten e vogel ka 2 vjet qe se kam qire me se jam ndar nga motra e saj faleminderit per mirkuptimin naten te gjithve ok.

Τετάρτη, 25 Απριλίου 2012


Tema : Seks me gocen e Tezes


.Kisim rene te flinim
pas mesnates ne
shtepine time.Ishte
shtator i 2009..ne dhome
po flija un 16 vj
ateher,vellai im 7 vj,goca e tezes 16 vj
dhe vellai i saj 8 vj.nje
nat me pare ne dy me te
rriturit kishim pir birra
por nk e kishim ndjer
veten te dehur..ora ishte rreth 4 e mgjesit mesa
kujtoj. Mamaja po
bente zhurme ne kuzhine
me enet dhe kjo ma
nxori gjumin...(nga pija
besoj)me shkonin vazhdimisht syt tek
kembet e goces se
tezes.shkurt e
therrasim era. Pasi
mamaja ra te flinte
fillova te masturbohesha thuajse
mbi trupin e saj...trupi
sa vinte e me
shtrengohej..ia cvesha
pak bluzen por nk mund
tprekja cicat e saj..
Me pas ia zbertheva
lidhesen e tutave te
shkurtra sportive qe
kishte veshur sepse nk
duroja dot
me...cuditesha si kishte mundesi qe spo zgjohej
por pija dhe adrenalina e
momentin nk me lejonin
te gjykoja drejte..ia
hoqa pak breket (mesa
kujtoj shkruhej teatris a dicka e till)
fillova duke e puthur
rreth vagines,ia futa
edhe gishtin fare pak
para 48 minutash por ndodhi ajo se ciles i
druhesha,ajo me ndjeu
dhe u zgjua duke folur
pergjumurazi.ia ngrita
breket e tutat e rashe ne
shtratin tim x ta bere te besonte se kishte qene
thjesht nje
enderr...cpo ben me
tha..hic i thashe ti me
nxore gjumin duke
folur...po tutat,perse i kam te zberthyera tha
dhe beri nje buzqeshje
djallzore..nk dija cte
benja e cte
mendonja...vazhdoi prap
ajo duke qeshur,pune x tu bere tha eshte po
afrohu ta bejm or
burr...aty me iku mendja
fare pak nga dhimbja e
kokes e pak nga deshira
e madhe...ec shkojm nga un tha(prinderit e saj
ishin ne greqi x 2 dit
prandaj kishte ardhur
nga un)...dolem pa
zhurme nga
shtepija,ecem me sh nxitim dhe x 5 min u
gjendem ne
shtepi...nxori nje
prezervativ nga nje
cant ne dhomen e saj ku
un e prita... e shtriva dhe
fillova tja lepinja
vaginen,her pas
here hidhej e ulerinte
nga gezimi...vazhduam ashtu x pak koh.me
kerkoi te ndrronim rolet
qe tma merrte ajo mua
gojore por mua sme
pritej.vura
prezervativin dhe ia futa gjith penisin ne vagine.o
zot si ulerinte si
lokomotive...x cudi
vazhduam disi gjate
ashtu. derisa un u
derdha i teri ku i kerkova te me bente
gojore..orgazma e saj
po afrohej ngaqe ajo
ulerinte vazhdimisht dhe
me shtrengonte penisin
tim saqe mendoja mos ma thyente..sa te madh e
ke mtha nja 2 her..un u
prisha fare e ajo
vazhdonte me gojore...i
thash tpushojm pak.me
vinte gjum i papar nga pija dhe nga
derdhja...por ajo ende
vazhdonte me gojore f
sme la te
flija...vazhduan xseri
kete i kerkova ne byth.ia bera ne stil qeni thuajse
i tere penisi rrinte ne
bythen e saj por un
sndjeka tnjejten
knaqsi si heren e
par...ajo vazhdonte papushim derisa u lag e
gjitha e tha qe smundej
me... Ajo u shtri un i hipa
siper dhe masturbova nbi
cicaj e saj... rame te
flinim gjysme gjall e
gjysme vdekur.u
zgjuam para ores 8 e u
nisem x ne shtepi duke
mos u pare ne sy.vajten ne shtepi sikur tmos
kish ndodhur asgje .te
gjith po flinim.u shtrime
edhe ne ne shtreterit
tane vec e vec...ate nate
sdo ta harroj kurr por sa her qe takohemi
vihemi qe te dy ne
siklet...JU BETOHEM QE
ESHTE 1000% E VER8
MEGJITHSE SHUM X TE
TE ARDHUR TURP.RESPEKTE NGA
VLORA..
Po ju tregoj nje histori te shkurter dashurije.. Jam nje vajz 23 vjece me flok kacurela te zeza jam elegante,zeshkane dhe goxha joshese. Para dy vjetesh kur isha 21 vjec sapo isha fejuar me nje djal qe jetonte ne seres "ishull ne greqi" e doja ne te vertet se ishte djal i mire. Nje dit vendosem te shkonim ne det per te bere banjo dhe kur shkuam atje rastesisht takuam nje kolege pune e te fejuarit e cila kishte ardhur me te vllain per te bere banjo, sapo e pashe ndieva nje terheqje seksuale te pa imagjinueshme ishte djal shum seksi. Pasi beme pak muabet mua nuk po me duroheshe qe te ngeleshim vetem,po e shikoja ne sy dhe e pash qe edhe atij i pelqeja se i ngelen syt te gjoksi im. Nuk kaloi as gjysem ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po me durohej dot,doja ta puthja ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me te por s'po gjeja momentin per tja thene.Mirpo per fat te mir ati i mbaruan cigaret dhe tha se do te shkonte per te bler paket ne nje dyqan atje afer,dhe un i thash te fejuarit se do shkoja per te bler nje top per te luajtur,dhe shkova me nxitim ne anen tjeter te ruges ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuara me ate gocen. Isha shum e emocjonuar per momentin. Kur po kthehej ai djali i bera shenje me dore qe te vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai yri nuk i thame asgje njeri tjetrit por u perqafuam dhe filluam te putheshim si te c'mendur ai me futi doren posht dhe po me ferkonte p..... o zot cfar kenaqesie thash se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar sic isha u ula posht ja hoqa te mbathurat dhe ja mora ne goje dhe e thethija si te ishte prej cokollate. E kishte goxha te math. Pasi ja thitha reth dy minuta ai me ngriti lart mbi nje banak dhe filloi te ma lepinte pi..N o zot o zot c'far kenaqesije,i thash te ma fuste se po digjesha, mi kapi duart dhe me terhoqi nga vetja dhe k..I i tij hyri fuqishem ne p....N tim o zot ishte nje mbrekulli me palloi fort sa un arita ne ekstaz dhe pasi me derdhi brenda po me kafshonte thithat e gjoksit dhe pasi mbaruam e putha ne faqe u veshem,e gjitha kjo zgjati reth 15 min.. I kerkova nr e tel dhe i thash te priste qe te shkoja un e para tek ata qe po na prisnin kur shkova te ai thash se kishte shum njeres tek dyqani dhe un u merzita duke pritur dhe ika fare. Ndersa ai erdhi mbas nje ore e tha se takoi disa shok e pine nganje bire. U takuam dhe dy her te tjera me ate djalin por me pas e kapi policija se ishte pa dokumenta dhe qe nga ajo dit qe iku ne shqiperi nuk ja kam degjuar as zeri por besoj se nje dit do e gjej dhe s'do e humbas me se ai esht djali im i endrave te mija.Ndersa buri eshte partneri i jetes time..Tema :Unë jam robëreshë e lakmisë ndaj vjehrrit tim

U martova për Luiin para gjashtë muajsh, e meqë ai ende është student, ne u vendosëm te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një ndihmesë financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmë orari. Ai është i zënë me punë, ligjërata dhe studime, prandaj nuk ka kohë te mjaftueshme për seks. Ne te vërtetë, ne kemi bërë shumë me tepër dashuri para martesës, se sa që tani e bëjmë këtë prej se u martu-am. Pô jua rrëfej këtë ne mSnyre që ju ta paramendoni pamjen lid-hur me atë se si jam ndier e lënd-uar kur une qëndroja me orë te tëra vetëm me babain shumë tërheqës te Luiit. Ai është rreth 50 vjeçar, por askush nuk mund t'ia jep kaq shumë vite. Për nga pamja ai i ngjan shumë Paul Newmanit. Ai është shumë i koncentruar me vështrimet e veta ndaj meje dhe përjeton kënaqësi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtëpi. Këtë gjë kurrë nuk ia kam përmendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste këtë lajm. Mendoj se arsyeja tjetër e ruajtjes se fshehtësisë sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore për shkak te asaj se une ndjeja njëfarë kënaqësie ne vëmendjen e tij. E gjithë çështja ne fillim ishte krejt e virgjër.
 Krejt kjo kishte te bënte me prekje verbale e tek mëpastaj edhe me disa te rrahura te pëllëmbave te tij nëpër kukat e mi. E pastaj, ne tërë çështjen u kyç edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth një muaj, e pastaj një dite e solli ne shtëpi. As nuk është e nevojshme te them se sa shumë isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetëm një apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër koridor për te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranë dhomës se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse çdo fjalë që e flisnin dashnorët e përndezur. Me vjen turp që ta prarioj, por une e vendosa veshin ne derën e hollë si letër dhe fillova që te dëgjoja. Zemra me rrahte sikur çekan, kurse pidhi me kallej gjithnjë e me shumë. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin që ta qinte, dora ime rrëshqiti nëpër stomak, nën brekë dhe gishtat e mi filluan që te futeshin ne pidhin tim te përflakur për qirje. Ne momentin kur Lida filloi që te bërtiste, që te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobësoi dhe mbeta aq e paaftë, sa që mezi arrita që te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatë te pakënd-shme. Dhjetë minuta me vonë Lida u gjend ne dhomën e ndejës dhe u ul përballë meje. - Ragipi vendosi që te kotet pak - tha para se une te arrija që t'i parashtroja ndonjë pyetje. - Pô, ai punon shumë ashpër - iu përgjigja. - Kjo nuk është e vetmja gjë që tek ai është e ashpër - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorën ndërmjet këmbëve. - Ai është i hatashëm dhe i ashpër, sa që tërë ditën do te me djegë pidhi - me sulmoi edhe një hère. Une zakonisht nuk e dua një lloj te tille te bisedës, por kësaj hère ishte disi me ndryshe. Fjalët e saja me kallën tërësisht. Bile edhe përjetova kënaqësi duke e shikuar se si i fërkonte kofshët njërën për tjetrën. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diçka. - Mos me thuaj se je ende e kallur - depërtoi thek-shëm zëri i Ragipit derisa hyri ne atë hapësirë dhe u ul ne pjesën anësorc te foteles ne te cilën qëndronte e ulur Lida. U ul ashtu që une mund te shihja një pamje te mire nën peshqirin i, cili ishte i mbështjellur.Provova që t'i largoja sytë nga aty, por vështirë. Aq shumë u kalla kur ia pash karin se si ngritej ne madhësi te plotë, sa që mund te derdhesha ne çdo moment ne brekë. Mezi gjeta force që te ngritesha dhe shkova ne kuzhinë për t'i pastruar enët. Nuk kam qëndruar aty as pesë minuta kur përsëri dëgjova klithmat e Lidës. Dera e kuzhinës ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme që te shikoja se ç'po ndodhte atje, ne dhomën e ndejës. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im tërheqës ende qëndronte ne pjesën anësore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbështjellur, kishte rêne ne podium, e kari i tij ishte ne ereksion te plotë. Lida ishte gjunjëzuar ndërmjet këmbëve te tij dhe ia lëpinte sikur te ishte ndonjë lëpiskë e madhe. U mbështeta për derën pak te hapur dhe për hère te dytë ne intervalin kohor prej me pak se një orësh, e futa dorën nën brekë. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkëndijat e kënaqësisë filluan që te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa përmbajtësi. Isha gati për t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita që ai te ngritej, që spermën e tij ta zbrazte ne gojën e Lidës. Që t'ia stërpikte fytin dhe fytyrën. Dhe tek atëherë une i lejova vêtes që te eksplodoja dhe aie ne një orgazëm te tille çfarë kurrënjëherë me pare nuk kam përjetuar ne jetën tirne rinore. Ishte tepër i fuqishëm. Arrita disi deri te lavapjata për te vazhduar se pas-Iruari enët, por aspak nuk isha e vetëdijshme lidhur me atë se sa zgjati. Isha duke i fshirë enët kur Ragipi hyri ne kuzhinë dhe me tha se duhej te shkonte për ta për-cjellë Lidën deri ne shtëpi. Une i pohova me kokë, e ai u përkul që te me puthte ne faqe. Ne mënyre automatike une e ktheva kokën dhe buzët tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte valë i nxehtë dhe une u ndeza edhe me shumë kur gjuhës sime i lejova që te depërtonte ne gojën e tij. Ai klithi dhe e tërhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mëdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrë pidhin kah kari i tij gjysmë i ngritur. - Do te kthehem brenda një ore - ma priti ai pasi që na u ndanë buzët. - Do te jem e gatshme - i pëshpërita. Dyzet e tre minuta me vonë, vjehrri im e hapi derën. Une tanimë isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumë te hollë i cili ishte aq i depërtueshëm sa që tërësisht vërehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytë e tij zhbirues, me një shikim epshndjelës, e pastaj duke buzëqeshur u ul pranë meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - Pô - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai këtë e dinte. - A e di ti se ç'më pëlqen me se shumëti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu përgjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me përngjan ne ty, sepse te dëshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtëpi. Tani ishte radha ne mua që te skuqesha. -Edhe une te dëshiroj ty - murmurita mezi kuptueshëm, duke i mbyllur sytë dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme që ta lejoja te me përmbyste ne shpinë dhe te ma fuste karin e tij njëzetcen-timetërsh, por ai dëshironte diçka me shumë. Ai dëshironte që te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo që edhe e bëri. Bëri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrës, ne mjekër, ne qafë dhe me ne fund buzët e tija u gjetën ne buzët e mia. Buzët tona hulumtuan njëra tjetrën se paku dhjetë minuta para se ai te me prekte për hère te pare. Me duar m'i kaploi cicëzat, duke m'i lëpirë majëzat mbi kombinezon, gjithnjë derisa te dyjat nuk gufuan. Nën stomak filluan që te me kalonin ndjenjat e kënaqësisë. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesën e poshtme, nëpër stomak, për-reth vagjinës dhe ne fund ne kofshë. - Te lutem, m'i zhvish brekët - e luta. Ai i tërhoqi brekët aq sa ishte e mjaftueshme që te me dëgjonte, por zhveshjes se thjeshtë te tyre ai i shtoi diçka te veçantë. Duke m'i zhveshur brekët ai i afroi ato pranë fytyrës, i mbështeti për faqe dhe thellë i mori ère arômes se tyre, e pastaj filloi që ta thithte atë pjesën e . lagësht, mu aty ku kishte qenë i lî 1 iJ( mbështetur pidhi im i përvëluar. Ishtel ky veprimi me përvëlues që kishaJ fca^ pare ndonnjëherë.Klitha dhe i hapa këmbët. Pastaj shikova drejt e ne sytë e tij, kurse dorën e vendosa ndërmjet këmbëve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtërinj fillova që te bëja rrathë përreth klitorisit. Duke e lëshuar një ofshamë, i hodhi brekët ne podium. Pastaj u gjunjëzua poshtë, i hodhi këmbët e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macëzës sime, ne mënyrë epshndjellëse paralajmëroi se si do ta lëpinte. - Do te ta lëpij pidhin aq shuinë sa që do te me ilutësh që te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalët e tij me goditën si rrufe. Ragipi ishte diçka Ikrejtësisht ndryshe nga djali i vêt i cili do te hudhej 'qetë mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumë e kallur me këtë gjindshmëri te tijën, me këtë jqëndrim te tijin paraprak, sa që fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "ndërprcrësin". Bërtita dhe me jkofshë shtrëngova kokën e vjehrrit, duke u munduar që me pidh te arrija sa me pranë buzëve te tija [flakëruese dhe gjuhës se tij edhe me flakëruese. Për-Ipëlitesha e përpëlitesha gjithnjë derisa nuk mendova se do te vdisja nga kënaqësia e tepërt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrën nga vrimëza ime e lëngëzuar, une u ndjeva tërësisht e shkatërruar. Ai përsëri i ktheu këmbët e mia mbi çarçaf dhe përsëri Ime puthjet e tij filloi që ta gjente rrugën nëpër trupin itim deri te buzët e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lëngjeve te mia dhe për një moment u dridha. - Pidhucin e paske te shkëlqyeshëm - murmuriti ai. Edhe une kam dëshiruar që ta shijoja atë. Dëshi-iroja që t'ia ofroja atë lloj te kënaqësisë te cilën ma |ofroi ai mua, por une dëshiroja diçka tjetër. Diçka i shumë me tepër. Dëshiroja që babai i Luiit ta fuste karin e tij njëzetcentimetërsh ne pidhëzin tim dhe te me mbushte me spermën e vêt. Derisa une isha tretur ne mendime, përnjëherë e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrë nuk do ta di se isi e bëri këtë veprim, as kur e bëri, por gjithsesi kjo ishte ne kohën derisa me lëpinte dhe me solli deri ne ^ekstazë. Duke me lëpirë, ne te njëjtën kohë kishte arritur që edhe te zhvishej. E ndjeva karin e tij çelik te forte se si me pulsonte nëpër klitoris, kështu që une e lëviza belin gjithnjë Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndërmjet petave te mia te pidhit. Lëviza pak përpara dhe pas kësaj centimetrat e pare te karit te tij madhështor, tanimë hynë ne picën time te uritur. Kari i tij ishte tepër i madh, që te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kënaqësisë.Fillova që te përdredhesha derisa çudia e tij| rrëshqiste ne mua, ne vrimën time te lëngshme. - Do te ndalem, nëse dëshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafën. U përkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e tërhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesën e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te përflakur, une i mbështolla këmbët përreth kukave te tij' dhe fillova që ta lusja te me qinte. E luta që te me. mbushte me lëngun e tij te nxehtë. Fjalët e mia epshndjellëse tek ai i ngjallën te gjitha ndjenjat U vërsul sikur demi mbi lopën, kurse gishtat e vêt i nguliti ne kukat e mi te cilët kërcenin me vrull. U derdha një hère, dy hère, tri hère, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te çmendisë. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishëm që kam përjetuar ndonjëherë. Bërtita, klitha, gjëmova... Sperma e tij vër-sheu nëpër pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetëdijen. Nuk kam lidhje se sa kohë kam qëndruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotësisht e Iakuriquar. Ai qëndronte pranë shtratit tim, ende i Iakuriquar. | Kari i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatë mjaftontei që une shumë shpejt te këndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majën e karit. Ai buzëqeshi dhe me ledhatoi flokëve. - Mjaft e ke për sonte, oj dame e re - tha me një zë shumë atëror. Ai kishte te drejtë, por mënyra se si e tha këtë, fliste se ne këtë sigurisht do ta përsërisnim. As që| tentova t'ia thosha atë që e kisha qëllim për ta bërëj herën tjetër. Vendosa që ta fërkoja shtizën e tij gjithnjë derisa te mos fillonte te me lutej. Nëse do te kem fat, kjo do te ndodhë qysh sonte. Se paku kështu shpresoj. Shifra "FATI I ZI"
TEMA :Gruaja e kunatit

Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që të nesërmen gruaja ime, prindërit dhe vëllau i saj do të shkonin te daja i gruas time për një ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do të shkonte pasi që duhej të shkonte te prindërit e saj sepse pas disa ditësh po i fejohej vëllau.
Të nesërmen nëmëngjes rreth orës 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisën për në Prishtinë. Derisa ata bëheshin gati, mua më doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirë. Ata dolën nga shtëpia. Ashtu shtrirë nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte në dhomën ngjitur me atë ku isha unë. E paramendoja të shtrirë në shtrat, me fustan nate të tejdukshën ku i shiheshin brekët e vogla, cicat e rrubullakëta dhe kofshët e forta.
Isha ashtu në mendime, me sy të mbyllur. Kari më ishte ngritur dhe me dorën e djathtë e fërkoja.
Në moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
- A je për kafe, Doni.
Dora më mbeti mbi kar, por fati që isha i mbuluar me një çarçaf.
- Po, Vesa, tash po zbres poshtë.
- Nuk ka nevojë, e sjelli këtu dhe e pijmë bashkë.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash në cep të shtratit dhe pinim kafenë e mëngjesit.
Të veshur kishte një bademantel të hollë i cili ishte i hapur te gjoksi dhe më shumë se gjysma e gjinjëve të Vesës ishin jashtë. Këmbët i kishte vendosur mbi njëra-tjetrën dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtë. Të gjitha këto ma turbulluan mendjen dhe kari përsëri mu forcua. Çarçafi u ngrit pak dhe me qëllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lëpiu buzët të cilat fituan një shkëlqim gjë që edhe më fort më kalli.
- Si duket kafja po ka efekt të mirë në ty, a Doni?- dhe duke më shikuar në kar, ngriti pakëz vetullat.
- Paj, nuk mendoj se është meritë e kafes…- e piva kafen deri në fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorën e majtë tërhoqi çarçafin tim. Nën brekët e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesës rrëshqiti nëpër këmbët e mija dhe u vendos mbi kar. E fërkonte ngadalë dhe hipi mbi shtrat. Me të dyja duart mi tërhoqi brekët. Kari im u ngrit lirshëm. Vesa u tërhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytë i shkëlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lëpinte buzët dhe me duar edhatonte belin dhe kofshët e veta.
Unë i zgjata të dy duart, e kapa për qafe dhe e tërhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, më puthi me epsh në buzë, gjuhë na u përzien nëpër gojë. Vesa nisi të lëshohej poshtë trupit tim, duke më puhtur në çdo pjesë. Arrijti deri në fund të barkut, ngriti kokën dhe shikonte karin e forcuar, koka e të cilit ishte fryrë nga gjaku i mbledhur. Damarët ishin të mbushur plot dhe dalloheshin që të gjithë. Vesa uli kokën, me dorën e djathtë më kapi për kari dhe nisi ta puhtë kokën e fryrë. E futi ngadalë në gojë, me pështymë e lagte dhe me dorë e tundte. Dora e saj e majtë kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirë sa nisi të më errësohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unë me duar e largova nga unë dhe e shtriva në shtrat. Me të dy duart ia tërhoqa brekët. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetëm me një vijë të hollë mbi pidh, më ndezi edhe më tepër. Me duar nisa t’ia ledhatoj cicat e rrubullakëta dhe belin e ngushtë.
- Doni, ma lëpij pidhin, më lëpij derisa ta përjetoj orgazmin, dua që të më qijsh me gjuhë.
-MMMmmm, duhet të më lutesh, më lut që të të qij me gjuhë…
- Ohh, të lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhë, futma gjuhën në pidh dhe bëj bëj të kallem e tëra.

Me duar ia hapa këmbët dhe pidhi i Vesës u hap. Buzët e pidhit kishin një ngjyrë të kuqrremtë, klitorisi i ishte fryrë dhe kishte qitur kokën jashtë. Me buzë iu afrova dhe i dhashë një puthje të lehtë, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhë nisa ta lëpij anash buzëve të pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjë e kalli Vesën. Më lutej ta fusja gjuhën mes buzëve, t’ia lëpija pidhin nga brenda, t’ia thithja klitorin.
Gjuhën e shtrëngova fort dhe nisa të luaj me klitorin e saj. Lëngjet e pidhit nisën të rrjedhin poshtë pidhit dhe binin mbi çarçaf. Vesa ngriste kokën dhe më shikonte se si po ia lëpija pidhin.
Lëvizi si një ngjalë dhe u vendos me kokë nga këmbët e mija. Morrëm pozitën 69 dhe tani kari im ishte thellë në gojën e saj, kurse pidhi i saj lëpihej nga buzët dhe gjuha ime. Pasi që unë isha mbi Vesën, e kisha më të lehtë kontrollimin e situatës. Ngrita pjesën e poshtme të trupit dhe kari im ishte jashtë gojës së Vesës.
- Ohhhh, ama karin në gojë, të lutem Doni. E dua të tërin në gojë, dua të ma mbushësh gojën me spermën e nxehtë, mmmm…
Trupat tanë nisën të lëvizin më shpejt, gjuha ime në pidhin e Vesës rrotullohej nga të gjata anët, kari im futej deri në fytin e Vesës.
Në moment erdhëm deri te shpërthimi, lëngjet e nxehta rrodhën nga pidhi i Vesës, sperma vërshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojën e saj. Metëm ashtu për ca kohë, nuk mund të ngopeshin frymë nga epshet e forta të asaj shprazjeje të furishme.
Pasi u qetësuam dhe ndezëm nga një cigare, na u dha një e qeshur që as vet nuk e dinim pse po qeshnim..